Feyenoord 5:0 Utrecht
Jak skończył się mecz Feyenoord – Utrecht?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0, a padło w nim 5 bramek. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Feyenoord – Utrecht. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Feyenoord – Utrecht?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Feyenoord zbiera średnio 2,43 punktu na mecz, a Utrecht 0,71 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 7 spotkań, drugi 7 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Feyenoord — 3,57 gola na mecz wobec 1,57 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Feyenoord — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Utrecht traci średnio 3,43. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 36 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 57,1% i 85,7% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 85,7% u zespołu Feyenoord oraz 100,0% u zespołu Utrecht, czyli 14,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Feyenoord i Utrecht w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Feyenoord oraz Utrecht. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Feyenoord | Utrecht |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Eredivisie | Eredivisie |
| Rozegrane mecze | 7 | 7 |
| Bilans W-R-P | 5-2-0 | 1-2-4 |
| Punkty na mecz | 2,43 | 0,71 |
| Bramki strzelone | 25 | 11 |
| Bramki stracone | 7 | 24 |
| Średnio strzela | 3,57 | 1,57 |
| Średnio traci | 1,0 | 3,43 |
| Gole/mecz | 4,57 | 5,0 |
| BTTS | 57,1% | 85,7% |
| Over 1,5 | 85,7% | 100,0% |
| Over 2,5 | 85,7% | 100,0% |
| Over 3,5 | 85,7% | 71,4% |
| Czyste konta | 3 | 0 |
| Mecze bez gola | 0 | 1 |
| Forma | WRWWW | RPRWP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Feyenoord w tym sezonie to 5-2-0, a zespołu Utrecht — 1-2-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Feyenoord ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Utrecht nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WRWWW oraz RPRWP.
Ostatnie spotkania, jakie Feyenoord i Utrecht rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Feyenoord — ostatnie mecze
Utrecht — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Feyenoord pada średnio 4,57 bramki, a w meczach Utrecht — 5,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 85,7% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 85,7% i 100,0%, a próg 3,5 bramki 85,7% oraz 71,4%.
Czystych kont Feyenoord ma 3, a Utrecht — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Feyenoord wypada u siebie, a Utrecht na wyjeździe?
Ten mecz Feyenoord rozgrywa u siebie, a Utrecht na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Feyenoord ma za sobą 3 mecze, ze średnią 3,0 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Utrecht ma 4 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 2,75 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Feyenoord wynosi średnio 4,33, a w wyjazdowych spotkaniach Utrecht — 4,25. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 75,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 92,8%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 4,79 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Feyenoord – Utrecht: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.
Gdzie oglądać mecz Feyenoord – Utrecht?
Mecz Feyenoord – Utrecht rozpoczyna się o godzinie 12:15, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Feyenoord i Utrecht są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Feyenoord czy Utrecht z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Feyenoord – Utrecht.
Jeśli mecz Feyenoord – Utrecht jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Feyenoord – Utrecht?
Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Feyenoord oraz Utrecht z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Feyenoord – Utrecht, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Feyenoord i Utrecht podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Feyenoord albo Utrecht znajdziesz już zaktualizowane wartości.