LaLiga • 19 października 2026

Getafe – Vallecano
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Getafe – Vallecano — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  19 października 2026  •  21:00
GetafeRRPWP
VS
Stadion: Estadio Coliseum
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 19 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
1,75gole na mecz3,38
0,5średnio strzela1,38
1,25średnio traci2,0
25,0%BTTS87,5%
25,0%over 2,562,5%
1,0punkty na mecz1,12

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Getafe – Vallecano. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Getafe – Vallecano?

Superbet wycenia wygraną zespołu Getafe na 2,87, remis na 2,95, a zwycięstwo zespołu Vallecano na 2,62. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 33% szans gospodarzom, 32% na remis i 36% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Getafe2,873,00
Xremis2,952,95
2Vallecano2,622,70
Obie drużyny strzelą
tak2,152,07
nie1,681,72
Liczba goli
powyżej 2,52,622,60
poniżej 2,51,491,50
Kursy z 17.10, godz. 07:18 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
33%Getafe
32%remis
36%Vallecano

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,15, co odpowiada około 44% szans, i powyżej 2,5 gola po 2,62, czyli mniej więcej 36%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 25,0% i 87,5% spotkań z golami po obu stronach oraz 25,0% i 62,5% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 12 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Getafe – Vallecano?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Vallecano zbiera średnio 1,12 punktu na mecz, a Getafe 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 8 spotkań, drugi 8 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Vallecano — 1,38 gola na mecz wobec 0,5 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Getafe — 1,25 bramki na mecz, podczas gdy Vallecano traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 25,0% u zespołu Getafe wobec 87,5% u zespołu Vallecano. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 25,0% u zespołu Getafe oraz 62,5% u zespołu Vallecano, czyli 37,5 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Getafe i Vallecano w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Getafe i Vallecano w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikGetafeVallecano
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze88
Bilans W-R-P2-2-42-3-3
Punkty na mecz1,01,12
Bramki strzelone411
Bramki stracone1016
Średnio strzela0,51,38
Średnio traci1,252,0
Gole/mecz1,753,38
BTTS25,0%87,5%
Over 1,550,0%87,5%
Over 2,525,0%62,5%
Over 3,50,0%37,5%
Czyste konta21
Mecze bez gola41
FormaRRPWPWPWRR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Getafe w tym sezonie to 2-2-4, a zespołu Vallecano — 2-3-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Getafe nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Vallecano ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RRPWP oraz WPWRR.

Ostatnie spotkania, jakie Getafe i Vallecano rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Getafe — ostatnie mecze

07.09 Celta Vigo 1:1 R
13.09 A Coruna 1:1 R
17.09 Betis 0:1 P
20.09 Malaga 1:0 W
10.10 Barcelona 0:3 P

Vallecano — ostatnie mecze

05.09 Racing Santander 3:2 W
12.09 Real Madryt 1:4 P
15.09 Espanyol 2:1 W
19.09 Osasuna 1:1 R
10.10 Ath. Bilbao 0:0 R

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Getafe – Vallecano?

Od 2003 roku te drużyny spotkały się 31 razy. Zespół Getafe wygrał 9 meczów, zespół Vallecano wygrał 15 meczów, a liczba remisów to 7. Ostatnie spotkanie, rozegrane 03.05.2026, zakończyło się wynikiem 0:2 (Getafe – Rayo Vallecano).

9Getafe
7remisy
15Vallecano

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 0 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

03.05.2026 Getafe – Rayo Vallecano 0:2 P
02.01.2026 Rayo Vallecano – Getafe 1:1 R
02.05.2025 Rayo Vallecano – Getafe 1:0 P
24.08.2024 Getafe – Rayo Vallecano 0:0 R
13.04.2024 Rayo Vallecano – Getafe 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Getafe pada średnio 1,75 bramki, a w meczach Vallecano — 3,38. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 87,5% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 25,0% i 62,5%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 37,5%.

Czystych kont Getafe ma 2, a Vallecano — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Getafe i Vallecano?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Getafe ma średnio 0,6 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Vallecano 1,3. Getafe oddaje przeciętnie 10,8 strzału w meczu, z czego 2,5 celnego, a Vallecano odpowiednio 13,4 i 4,6.

Getafeśrednio na meczVallecano
0,6xG1,3
0,9stworzone okazje1,9
10,8strzały13,4
2,5celne strzały4,6
37,3%posiadanie piłki48,7%
3,8rzuty rożne5,3
3,5żółte kartki2,4
14,3faule13,4

Getafe strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 0,5 gola na mecz przy xG 0,6. Vallecano strzela więcej, niż wynika z okazji: 1,6 gola na mecz przy xG 1,3. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Getafe wypada u siebie, a Vallecano na wyjeździe?

Ten mecz Getafe rozgrywa u siebie, a Vallecano na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Getafe ma za sobą 4 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Vallecano ma 4 mecze, ze średnią 1,25 gola strzelonego i 3,0 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Getafe wynosi średnio 1,5, a w wyjazdowych spotkaniach Vallecano — 4,25. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 43,8%, wskaźnik BTTS 56,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,12 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Getafe – Vallecano: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.

Gdzie oglądać mecz Getafe – Vallecano?

Mecz Getafe – Vallecano rozpoczyna się o godzinie 21:00, 19 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,98 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Getafe i Vallecano są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Getafe czy Vallecano z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Getafe – Vallecano.

Jeśli mecz Getafe – Vallecano jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Getafe – Vallecano?

Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań Getafe oraz Vallecano i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Getafe i Vallecano. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Getafe i Vallecano podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 19 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Getafe albo Vallecano znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP