Super Lig • 20 września 2026

Goztepe – Rizespor
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Goztepe  2:2  Rizespor

Jak skończył się mecz Goztepe – Rizespor?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a padło w nim 4 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Goztepe – Rizespor — statystyki obu drużyn przed meczem
Super Lig  •  20 września 2026  •  19:00
GoztepeRPPPR
VS
RizesporWPWPW
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 20 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
4,4gole na mecz1,8
1,8średnio strzela1,0
2,6średnio traci0,8
80,0%BTTS20,0%
80,0%over 2,520,0%
0,4punkty na mecz1,8

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Goztepe – Rizespor. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Goztepe – Rizespor?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Rizespor zbiera średnio 1,8 punktu na mecz, a Goztepe 0,4 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Goztepe — 1,8 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Rizespor — 0,8 bramki na mecz, podczas gdy Goztepe traci średnio 2,6. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 14 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 80,0% u zespołu Goztepe wobec 20,0% u zespołu Rizespor. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Goztepe oraz 20,0% u zespołu Rizespor, czyli 60,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Goztepe i Rizespor w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Goztepe i Rizespor jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikGoztepeRizespor
RozgrywkiSuper LigSuper Lig
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P0-2-33-0-2
Punkty na mecz0,41,8
Bramki strzelone95
Bramki stracone134
Średnio strzela1,81,0
Średnio traci2,60,8
Gole/mecz4,41,8
BTTS80,0%20,0%
Over 1,580,0%60,0%
Over 2,580,0%20,0%
Over 3,580,0%0,0%
Czyste konta02
Mecze bez gola12
FormaRPPPRWPWPW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Goztepe w tym sezonie to 0-2-3, a zespołu Rizespor — 3-0-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Goztepe nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Rizespor nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPPPR oraz WPWPW.

Ostatnie spotkania, jakie Goztepe i Rizespor rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Goztepe — ostatnie mecze

17.08 Samsunspor 3:3 R
23.08 Genclerbirligi 0:1 P
29.08 Galatasaray 2:3 P
07.09 Gaziantep 2:4 P
12.09 Alanyaspor 2:2 R

Rizespor — ostatnie mecze

15.08 Konyaspor 1:0 W
22.08 Samsunspor 0:2 P
29.08 Gaziantep 2:1 W
07.09 Alanyaspor 0:1 P
12.09 Eyupspor 2:0 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Goztepe pada średnio 4,4 bramki, a w meczach Rizespor — 1,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 60,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 80,0% i 20,0%, a próg 3,5 bramki 80,0% oraz 0,0%.

Czystych kont Goztepe ma 0, a Rizespor — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Goztepe wypada u siebie, a Rizespor na wyjeździe?

Ten mecz Goztepe rozgrywa u siebie, a Rizespor na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Goztepe ma za sobą 2 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 2,5 straconego oraz 50,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Rizespor ma 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 0,33 straconego oraz 33,3% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Goztepe wynosi średnio 3,5, a w wyjazdowych spotkaniach Rizespor — 2,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
wygrana zespołu Rizespor

Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Rizespor zbiera średnio 1,8 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,4 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Goztepe – Rizespor: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Goztepe – Rizespor?

Mecz Goztepe – Rizespor rozpoczyna się o godzinie 19:00, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Goztepe i Rizespor są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Goztepe czy Rizespor z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Goztepe – Rizespor.

Jeśli mecz Goztepe – Rizespor jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Goztepe – Rizespor?

Podstawą są surowe wyniki spotkań Goztepe i Rizespor z bieżącego sezonu ich rozgrywek krajowych, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Goztepe – Rizespor. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Goztepe i Rizespor tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Goztepe albo Rizespor znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP