Liga Konferencji • 15 października 2026

Hearts – Nordsjaelland
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Hearts – Nordsjaelland — statystyki obu drużyn przed meczem
Liga Konferencji  •  15 października 2026  •  21:00
HeartsWWPRW
VS
NordsjaellandPRWPR
Stadion: Tynecastle Park  ·  Sędzia: Damian Kos
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 15 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,38gole na mecz2,4
2,38średnio strzela1,4
1,0średnio traci1,0
75,0%BTTS40,0%
87,5%over 2,540,0%
2,0punkty na mecz1,8

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Hearts – Nordsjaelland. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Hearts – Nordsjaelland?

Na zwycięstwo zespołu Hearts Superbet daje kurs 2,85, na remis 3,60, a na wygraną zespołu Nordsjaelland 2,27. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 33% dla gospodarzy, 26% na remis i 41% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Hearts2,852,90
Xremis3,603,80
2Nordsjaelland2,272,25
Obie drużyny strzelą
tak1,481,45
nie2,602,65
Liczba goli
powyżej 2,51,541,52
poniżej 2,52,472,50
Kursy z 15.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
33%Hearts
26%remis
41%Nordsjaelland

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,48, co odpowiada około 64% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,54, czyli mniej więcej 62%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 75,0% i 40,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 87,5% i 40,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.

Co mówią liczby przed meczem Hearts – Nordsjaelland?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Hearts zbiera średnio 2,0 punktu na mecz, a Nordsjaelland 1,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 8 spotkań, drugi 10 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Hearts — 2,38 gola na mecz wobec 1,4 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Hearts — 1,0 bramki na mecz, podczas gdy Nordsjaelland traci średnio 1,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 33 bramki, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 75,0% u zespołu Hearts wobec 40,0% u zespołu Nordsjaelland. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 87,5% u zespołu Hearts oraz 40,0% u zespołu Nordsjaelland, czyli 47,5 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Hearts i Nordsjaelland w bezpośrednim zestawieniu?

Poniżej te same wskaźniki po obu stronach. Wartość „gole/mecz” liczymy dla Hearts i Nordsjaelland jako sumę wszystkich bramek w meczach zespołu, niezależnie od tego, kto je zdobył. Wiersze over to procent spotkań, w których przekroczono kolejne progi bramkowe.

WskaźnikHeartsNordsjaelland
RozgrywkiPremiershipSuperliga (Dania)
Rozegrane mecze810
Bilans W-R-P5-1-25-3-2
Punkty na mecz2,01,8
Bramki strzelone1914
Bramki stracone810
Średnio strzela2,381,4
Średnio traci1,01,0
Gole/mecz3,382,4
BTTS75,0%40,0%
Over 1,5100,0%70,0%
Over 2,587,5%40,0%
Over 3,537,5%30,0%
Czyste konta25
Mecze bez gola02
FormaWWPRWPRWPR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Hearts w tym sezonie to 5-1-2, a zespołu Nordsjaelland — 5-3-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Hearts nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Nordsjaelland nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPRW oraz PRWPR.

Ostatnie spotkania, jakie Hearts i Nordsjaelland rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Hearts — ostatnie mecze

03.09 Hibernian 3:1 W
06.09 Dundee FC 2:1 W
15.09 Falkirk 1:2 P
19.09 Kilmarnock 1:1 R
10.10 St. Mirren 5:0 W

Nordsjaelland — ostatnie mecze

03.09 FC Kopenhaga 0:2 P
07.09 Midtjylland 2:2 R
13.09 Aarhus 2:0 W
20.09 Viborg 1:4 P
09.10 Odense 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Hearts pada średnio 3,38 bramki, a w meczach Nordsjaelland — 2,4. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 70,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 87,5% i 40,0%, a próg 3,5 bramki 37,5% oraz 30,0%.

Czystych kont Hearts ma 2, a Nordsjaelland — 5. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 2. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Hearts i Nordsjaelland?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Hearts ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Nordsjaelland 2,5. Hearts oddaje przeciętnie 14,5 strzału w meczu, z czego 5,5 celnego, a Nordsjaelland odpowiednio 19,3 i 6,7.

Heartsśrednio na meczNordsjaelland
1,1xG2,5
1,0stworzone okazje3,3
14,5strzały19,3
5,5celne strzały6,7
35,5%posiadanie piłki60,0%
5,0rzuty rożne5,8
3,0żółte kartki1,2
13,0faule15,7

Hearts strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 1,1. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Nordsjaelland strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 2,8 gola na mecz przy xG 2,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Hearts wypada u siebie, a Nordsjaelland na wyjeździe?

Ten mecz Hearts rozgrywa u siebie, a Nordsjaelland na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Hearts ma za sobą 4 mecze, ze średnią 3,25 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Nordsjaelland ma 5 meczów, ze średnią 1,4 gola strzelonego i 1,8 straconego oraz 60,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Hearts wynosi średnio 3,75, a w wyjazdowych spotkaniach Nordsjaelland — 3,2. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 60,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Hearts i Nordsjaelland?

Najpewniej Hearts wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Beau Reus, a w polu Jordi Altena, Stuart Findlay, Jamie McCart, Harry Milne, Oisin McEntee, Laurent Mendy, Calvin Miller, Claudio Braga, Josh McPake, James Wilson.

Najpewniej Nordsjaelland wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-3: w bramce Andreas Hansen, a w polu Victor Nelsson, Tobias Salquist, Noah Markmann, Markus Walker, Justin Janssen, Mark Brink, Runar Robinsonn Norheim, Hjalte Rasmussen, Peter Villum Berthelsen, Ibrahim Adel.

Hearts 4-2-3-1Nordsjaelland 3-4-3

Mecz poprowadzi Damian Kos. Trenerem zespołu Hearts jest Wouter Vrancken, a zespołu Nordsjaelland Jens Olsen. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 63,8%, wskaźnik BTTS 57,5%, a różnica w dorobku punktowym to 0,2 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Hearts – Nordsjaelland: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz Hearts – Nordsjaelland?

Mecz Hearts – Nordsjaelland rozpoczyna się o godzinie 21:00, 15 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Hearts i Nordsjaelland są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Hearts czy Nordsjaelland z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Hearts – Nordsjaelland.

Jeśli mecz Hearts – Nordsjaelland jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Hearts – Nordsjaelland?

Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Hearts i Nordsjaelland, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Hearts – Nordsjaelland, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Hearts i Nordsjaelland tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 15 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Hearts albo Nordsjaelland znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP