Ligue 1 • 18 października 2026

Le Havre – Auxerre
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Le Havre – Auxerre — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  18 października 2026  •  17:15
VS
AuxerrePPWWP
Stadion: Stade CMA CGM Océane  ·  Sędzia: Eric Wattellier
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 18 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,0gole na mecz4,0
0,67średnio strzela1,33
1,33średnio traci2,67
50,0%BTTS83,3%
33,3%over 2,583,3%
0,33punkty na mecz1,0

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Le Havre – Auxerre. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Le Havre – Auxerre?

Superbet wycenia wygraną zespołu Le Havre na 2,27, remis na 3,35, a zwycięstwo zespołu Auxerre na 3,05. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 41% szans gospodarzom, 28% na remis i 31% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Le Havre2,272,32
Xremis3,353,35
2Auxerre3,053,20
Obie drużyny strzelą
tak1,701,67
nie2,122,15
Liczba goli
powyżej 2,51,871,85
poniżej 2,51,921,95
Kursy z 18.10, godz. 06:34 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
41%Le Havre
28%remis
31%Auxerre

Kurs Superbetu 1,70 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 55% szans. W meczach zespołu Le Havre obie strony trafiały w 50,0% spotkań, a w meczach zespołu Auxerre w 83,3%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,87, czyli około 51%, przy 33,3% i 83,3% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Le Havre – Auxerre?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Auxerre zbiera średnio 1,0 punktu na mecz, a Le Havre 0,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Auxerre — 1,33 gola na mecz wobec 0,67 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Le Havre — 1,33 bramki na mecz, podczas gdy Auxerre traci średnio 2,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 12 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 50,0% u zespołu Le Havre wobec 83,3% u zespołu Auxerre. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Le Havre oraz 83,3% u zespołu Auxerre, czyli 50,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Le Havre i Auxerre w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Le Havre i Auxerre opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikLe HavreAuxerre
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P0-2-42-0-4
Punkty na mecz0,331,0
Bramki strzelone48
Bramki stracone816
Średnio strzela0,671,33
Średnio traci1,332,67
Gole/mecz2,04,0
BTTS50,0%83,3%
Over 1,550,0%83,3%
Over 2,533,3%83,3%
Over 3,516,7%66,7%
Czyste konta11
Mecze bez gola30
FormaRPRPPPPWWP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Le Havre w tym sezonie to 0-2-4, a zespołu Auxerre — 2-0-4, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Le Havre ma serię 2 porażek z rzędu. Auxerre nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPRPP oraz PPWWP.

Ostatnie spotkania, jakie Le Havre i Auxerre rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Le Havre — ostatnie mecze

29.08 Lyon 1:1 R
05.09 Brest 1:2 P
12.09 Angers 0:0 R
19.09 Toulouse 2:3 P
10.10 Lille 0:1 P

Auxerre — ostatnie mecze

29.08 Angers 1:3 P
04.09 Lyon 1:3 P
12.09 Nice 1:0 W
20.09 Brest 2:1 W
11.10 Rennes 1:4 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Le Havre – Auxerre?

Od 1993 roku te drużyny spotkały się 43 razy. Zespół Le Havre wygrał 16 meczów, zespół Auxerre wygrał 16 meczów, a liczba remisów to 11. Ostatnie spotkanie, rozegrane 05.04.2026, zakończyło się wynikiem 1:1 (Le Havre – Auxerre).

16Le Havre
11remisy
16Auxerre

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 13 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

05.04.2026 Le Havre – Auxerre 1:1 R
26.10.2025 Auxerre – Le Havre 0:1 W
04.05.2025 Auxerre – Le Havre 1:2 W
01.09.2024 Le Havre – Auxerre 3:1 W
07.05.2022 Le Havre – Auxerre 1:2 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Le Havre pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Auxerre — 4,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 50,0% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 83,3%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 66,7%.

Czystych kont Le Havre ma 1, a Auxerre — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Le Havre i Auxerre?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Le Havre ma średnio 1,4 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Auxerre 1,5. Le Havre oddaje przeciętnie 15,7 strzału w meczu, z czego 4,5 celnego, a Auxerre odpowiednio 12,0 i 5,0.

Le Havreśrednio na meczAuxerre
1,4xG1,5
1,7stworzone okazje2,5
15,7strzały12,0
4,5celne strzały5,0
49,2%posiadanie piłki44,3%
5,5rzuty rożne5,8
1,7żółte kartki1,3
14,3faule13,8

Le Havre marnuje część sytuacji: zdobywa 0,7 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,4. Auxerre strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,3 gola na mecz przy xG 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Le Havre wypada u siebie, a Auxerre na wyjeździe?

Ten mecz Le Havre rozgrywa u siebie, a Auxerre na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Le Havre ma za sobą 3 mecze, ze średnią 0,33 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Auxerre ma 3 mecze, ze średnią 1,33 gola strzelonego i 4,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Le Havre wynosi średnio 1,33, a w wyjazdowych spotkaniach Auxerre — 5,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Le Havre i Auxerre?

Najpewniej Le Havre wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Gauthier Gallon, a w polu Djibril Ouziad, Vincent Sasso, Ahmed Touba, Lamine N'Diaye, Simon Ebonog, Amir Richardson, Rassoul N'Diaye, Sota Nakamura, Josh Maja, Mbwana Samatta.

Najpewniej Auxerre wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Mamadou Diop, a w polu Lamine Sy, Axel Tuanzebe, Clement Akpa, Fredrik Oppegard, Naouirou Ahamada, Arthur Piedfort, Kevin Danois, Romain Faivre, Cameron Archer, Danny Namaso.

Le Havre 4-3-3Auxerre 4-3-3

Mecz poprowadzi Eric Wattellier. Trenerem zespołu Le Havre jest Didier Digard, a zespołu Auxerre Will Still. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
obie drużyny strzelą

Liczby przechylają się w stronę bramek po obu stronach. Uśredniony wskaźnik BTTS dla tej pary wynosi 66,7%, a żaden z zespołów nie zachowuje czystego konta na tyle często, żeby ten obraz podważyć. To najlepiej udokumentowana tendencja w całym zestawieniu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Le Havre – Auxerre: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Le Havre – Auxerre?

Mecz Le Havre – Auxerre rozpoczyna się o godzinie 17:15, 18 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,97 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 61,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Le Havre i Auxerre są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Le Havre czy Auxerre z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Le Havre – Auxerre.

Jeśli mecz Le Havre – Auxerre jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Le Havre – Auxerre?

Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Le Havre i Auxerre, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Le Havre i Auxerre. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Le Havre i Auxerre podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 18 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Le Havre albo Auxerre znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy pochodzą z oferty Superbetu i LV BET; datę i godzinę odczytu podajemy pod tabelą, a w dniu spotkania rano je odświeżamy. Statystyki z xG, mecze bezpośrednie i przewidywane składy obu drużyn udostępnia serwis statystyczny Superbetu, z którym współpracujemy. Kursy żyją do rozpoczęcia meczu, dlatego przed postawieniem zakładu warto zajrzeć do bieżącej oferty.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP