Ekstraklasa • 19 października 2026

Wisła Płock – Radomiak Radom
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Wisła Płock – Radomiak Radom — statystyki obu drużyn przed meczem
Ekstraklasa  •  19 października 2026  •  19:00
Stadion: Orlen Stadion  ·  Sędzia: Daniel Stefanski
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 19 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
2,67gole na mecz3,2
1,0średnio strzela0,9
1,67średnio traci2,3
44,4%BTTS60,0%
55,6%over 2,570,0%
1,22punkty na mecz0,8

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Wisła Płock – Radomiak Radom. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz historię bezpośrednich meczów.

Jakie są kursy na mecz Wisła Płock – Radomiak Radom?

Na zwycięstwo zespołu Wisła Płock Superbet daje kurs 1,97, na remis 3,70, a na wygraną zespołu Radomiak Radom 3,60. Przeliczone na procenty, już bez marży bukmachera, to około 48% dla gospodarzy, 26% na remis i 26% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami LV BET z tego samego odczytu.

ZakładLV BET
1Wisła Płock1,971,92
Xremis3,703,85
2Radomiak Radom3,603,85
Obie drużyny strzelą
tak1,551,57
nie2,422,37
Liczba goli
powyżej 2,51,601,62
poniżej 2,52,322,30
Kursy z 17.10, godz. 07:18 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
48%Wisła Płock
26%remis
26%Radomiak Radom

Kurs Superbetu 1,55 na to, że obie drużyny strzelą, odpowiada mniej więcej 61% szans. W meczach zespołu Wisła Płock obie strony trafiały w 44,4% spotkań, a w meczach zespołu Radomiak Radom w 60,0%. Na powyżej 2,5 gola kurs wynosi 1,60, czyli około 59%, przy 55,6% i 70,0% takich meczów u obu drużyn.

Co mówią liczby przed meczem Wisła Płock – Radomiak Radom?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Wisła Płock zbiera średnio 1,22 punktu na mecz, a Radomiak Radom 0,8 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 9 spotkań, drugi 10 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Wisła Płock — 1,0 gola na mecz wobec 0,9 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Wisła Płock — 1,67 bramki na mecz, podczas gdy Radomiak Radom traci średnio 2,3. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 18 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 44,4% i 60,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 55,6% u zespołu Wisła Płock oraz 70,0% u zespołu Radomiak Radom, czyli 14,4 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Wisła Płock i Radomiak Radom w bezpośrednim zestawieniu?

Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Wisła Płock oraz Radomiak Radom. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.

WskaźnikWisła PłockRadomiak Radom
RozgrywkiEkstraklasaEkstraklasa
Rozegrane mecze910
Bilans W-R-P3-2-42-2-6
Punkty na mecz1,220,8
Bramki strzelone99
Bramki stracone1523
Średnio strzela1,00,9
Średnio traci1,672,3
Gole/mecz2,673,2
BTTS44,4%60,0%
Over 1,588,9%80,0%
Over 2,555,6%70,0%
Over 3,522,2%50,0%
Czyste konta22
Mecze bez gola44
FormaPRWWPWRPPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Wisła Płock w tym sezonie to 3-2-4, a zespołu Radomiak Radom — 2-2-6, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Wisła Płock nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Radomiak Radom ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PRWWP oraz WRPPP.

Ostatnie spotkania, jakie Wisła Płock i Radomiak Radom rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Wisła Płock — ostatnie mecze

28.08 Korona Kielce 0:2 P
07.09 Pogoń Szczecin 1:1 R
13.09 Cracovia 3:1 W
20.09 Zagłębie Lubin 2:0 W
09.10 Wieczysta Kraków 0:3 P

Radomiak Radom — ostatnie mecze

29.08 Cracovia 2:1 W
05.09 Widzew Łódź 0:0 R
14.09 Piast Gliwice 0:2 P
20.09 Lech Poznań 1:5 P
12.10 Motor Lublin 2:3 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Wisła Płock – Radomiak Radom?

Od 2018 roku te drużyny spotkały się 7 razy. Zespół Wisła Płock wygrał 2 mecze, zespół Radomiak Radom wygrał 2 mecze, a liczba remisów to 3. Ostatnie spotkanie, rozegrane 26.04.2026, zakończyło się wynikiem 0:1 (Wisła Płock – Radomiak Radom).

2Wisła Płock
3remisy
2Radomiak Radom

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 11 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 2 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 1 raz. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

26.04.2026 Wisła Płock – Radomiak Radom 0:1 P
27.10.2025 Radomiak Radom – Wisła Płock 1:1 R
22.01.2025 Radomiak Radom – Wisła Płock 0:4 W
02.04.2023 Wisła Płock – Radomiak Radom 1:1 R
10.09.2022 Radomiak Radom – Wisła Płock 2:0 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Wisła Płock pada średnio 2,67 bramki, a w meczach Radomiak Radom — 3,2. Granicę 1,5 gola przekroczyło 88,9% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 55,6% i 70,0%, a próg 3,5 bramki 22,2% oraz 50,0%.

Czystych kont Wisła Płock ma 2, a Radomiak Radom — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 4, drugi 4. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Wisła Płock i Radomiak Radom?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Wisła Płock ma średnio 1,5 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Radomiak Radom 1,5. Wisła Płock oddaje przeciętnie 14,3 strzału w meczu, z czego 4,6 celnego, a Radomiak Radom odpowiednio 14,9 i 4,2.

Wisła Płockśrednio na meczRadomiak Radom
1,5xG1,5
3,2stworzone okazje3,0
14,3strzały14,9
4,6celne strzały4,2
50,1%posiadanie piłki47,0%
6,3rzuty rożne6,2
1,6żółte kartki2,1
12,0faule13,1

Wisła Płock marnuje część sytuacji: zdobywa 1,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Radomiak Radom marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Wisła Płock wypada u siebie, a Radomiak Radom na wyjeździe?

Ten mecz Wisła Płock rozgrywa u siebie, a Radomiak Radom na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Wisła Płock ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 1,0 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Radomiak Radom ma 4 mecze, ze średnią 0,5 gola strzelonego i 3,25 straconego oraz 75,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Wisła Płock wynosi średnio 2,0, a w wyjazdowych spotkaniach Radomiak Radom — 3,75. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 62,8%, wskaźnik BTTS 52,2%, a różnica w dorobku punktowym to 0,42 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Wisła Płock – Radomiak Radom: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Gotowe propozycje na ten mecz razem z uzasadnieniem wrzucamy do darmowej grupy na Telegramie. Ta strona pokazuje surowe liczby, grupa pokazuje, co z nimi robimy — łącznie z sytuacjami, w których uznajemy, że lepiej dane spotkanie odpuścić.

Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Radomiak Radom?

Mecz Wisła Płock – Radomiak Radom rozpoczyna się o godzinie 19:00, 19 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Canal+ online, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,98 gola na mecz, 65,6% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Wisła Płock i Radomiak Radom są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Wisła Płock czy Radomiak Radom z BTTS w okolicach 65,6% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Wisła Płock – Radomiak Radom.

Jeśli mecz Wisła Płock – Radomiak Radom jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Wisła Płock – Radomiak Radom?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Wisła Płock i Radomiak Radom w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Wisła Płock – Radomiak Radom. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

Skrót BTTS oznacza „both teams to score” — obie drużyny trafiają do siatki. W tabeli powyżej pokazujemy, w jakiej części spotkań Wisła Płock i Radomiak Radom tak się stało. Wysoki wynik zwykle świadczy o otwartej grze, niski może mieć dwie zupełnie różne przyczyny: szczelną obronę albo problem ze zdobywaniem bramek. Rozróżnia je dopiero porównanie średnich strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 19 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Wisła Płock albo Radomiak Radom znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP