Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Rennes – OFI Crete. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz Rennes – OFI Crete?
Kursy Superbetu na ten mecz to 1,21 za wygraną zespołu Rennes, 6,50 za remis i 10,00 za zwycięstwo zespołu OFI Crete. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 77% szans dla gospodarzy, 14% na remis i 9% dla gości.
| Zakład | |
|---|---|
| 1Rennes | 1,21 |
| Xremis | 6,50 |
| 2OFI Crete | 10,00 |
| Obie drużyny strzelą | |
| tak | 2,02 |
| nie | 1,77 |
| Liczba goli | |
| powyżej 2,5 | 1,46 |
| poniżej 2,5 | 2,70 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 2,02, co odpowiada około 47% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,46, czyli mniej więcej 65%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 66,7% i 33,3% spotkań z golami po obu stronach oraz 83,3% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.
Co mówią liczby przed meczem Rennes – OFI Crete?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Rennes zbiera średnio 2,17 punktu na mecz, a OFI Crete 1,67 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Rennes — 2,0 gola na mecz wobec 1,33 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje OFI Crete — 1,17 bramki na mecz, podczas gdy Rennes traci średnio 1,67. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 20 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Rennes wobec 33,3% u zespołu OFI Crete. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 83,3% u zespołu Rennes oraz 50,0% u zespołu OFI Crete, czyli 33,3 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Rennes i OFI Crete w bezpośrednim zestawieniu?
Tabela zestawia Rennes i OFI Crete w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.
| Wskaźnik | Rennes | OFI Crete |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Ligue 1 | Super League |
| Rozegrane mecze | 6 | 6 |
| Bilans W-R-P | 4-1-1 | 3-1-2 |
| Punkty na mecz | 2,17 | 1,67 |
| Bramki strzelone | 12 | 8 |
| Bramki stracone | 10 | 7 |
| Średnio strzela | 2,0 | 1,33 |
| Średnio traci | 1,67 | 1,17 |
| Gole/mecz | 3,67 | 2,5 |
| BTTS | 66,7% | 33,3% |
| Over 1,5 | 83,3% | 83,3% |
| Over 2,5 | 83,3% | 50,0% |
| Over 3,5 | 66,7% | 16,7% |
| Czyste konta | 1 | 3 |
| Mecze bez gola | 1 | 1 |
| Forma | WWWPW | PWWRP |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Rennes w tym sezonie to 4-1-1, a zespołu OFI Crete — 3-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Rennes nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. OFI Crete nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWPW oraz PWWRP.
Ostatnie spotkania, jakie Rennes i OFI Crete rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Rennes — ostatnie mecze
OFI Crete — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Rennes pada średnio 3,67 bramki, a w meczach OFI Crete — 2,5. Granicę 1,5 gola przekroczyło 83,3% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 83,3% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 66,7% oraz 16,7%.
Czystych kont Rennes ma 1, a OFI Crete — 3. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają Rennes i OFI Crete?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Rennes ma średnio 1,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a OFI Crete 1,9. Rennes oddaje przeciętnie 23,0 strzału w meczu, z czego 5,0 celnego, a OFI Crete odpowiednio 10,3 i 4,7.
Rennes marnuje część sytuacji: zdobywa 0,0 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,8. OFI Crete strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,3 gola na mecz przy xG 1,9. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak Rennes wypada u siebie, a OFI Crete na wyjeździe?
Ten mecz Rennes rozgrywa u siebie, a OFI Crete na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Rennes ma za sobą 4 mecze, ze średnią 2,5 gola strzelonego i 1,25 straconego oraz 75,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe OFI Crete ma 3 mecze, ze średnią 0,67 gola strzelonego i 1,67 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Rennes wynosi średnio 3,75, a w wyjazdowych spotkaniach OFI Crete — 2,33. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 75,0% u gospodarza i 33,3% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy Rennes i OFI Crete?
Najpewniej Rennes wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-3-3: w bramce Brice Samba, a w polu Przemysław Frankowski, Charlie Cresswell, Anthony Rouault, Mahamadou Nagida, Adrien Thomasson, Mahdi Camara, Sebastian Szymański, Ludovic Blas, Esteban Lepaul, Mousa Altamari.
Najpewniej OFI Crete wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-3: w bramce Nikolaos Christogeorgos, a w polu Konstantinos Kostoulas, Achilleas Poungouras, Kresimir Krizmanic, Lorenzo Dickmann, Thanasis Androutsos, Andreas Bouchalakis, Nikolaos Athanasiou, Taxiarchis Fountas, Kenan Kodro, Aitor Cantalapiedra.
Trenerem zespołu Rennes jest Franck Haise, a zespołu OFI Crete Christos Kontis. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,08 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Rennes – OFI Crete: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz Rennes – OFI Crete?
Mecz Rennes – OFI Crete rozpoczyna się o godzinie 21:00, 15 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Polsat Sport oraz Polsat Box Go, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 65,9% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,5% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Rennes i OFI Crete są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Rennes czy OFI Crete z BTTS w okolicach 65,9% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Rennes – OFI Crete.
Jeśli mecz Rennes – OFI Crete jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Rennes – OFI Crete?
Podstawą są surowe wyniki ostatnich spotkań Rennes i OFI Crete, przeliczane naszym własnym kodem. Zanim liczba trafi na stronę, automat sprawdza, czy wynika z danych źródłowych; wartość, której nie da się potwierdzić, blokuje publikację całej strony, a nie tylko pojedynczego zdania.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Rennes i OFI Crete. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Rennes i OFI Crete podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 15 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Rennes albo OFI Crete znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.