Ligue 1 • 11 października 2026

Rennes – Auxerre
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Rennes  4:1  Auxerre

Jak skończył się mecz Rennes – Auxerre?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1, a padło w nim 5 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Rennes – Auxerre — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  11 października 2026  •  17:15
RennesRWWWP
VS
AuxerrePPPWW
Stadion: Roazhon Park  ·  Sędzia: Willy Delajod
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 11 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
3,4gole na mecz3,8
1,6średnio strzela1,4
1,8średnio traci2,4
60,0%BTTS80,0%
80,0%over 2,580,0%
2,0punkty na mecz1,2

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Rennes – Auxerre. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Rennes – Auxerre?

Kursy Superbetu na ten mecz to 1,44 za wygraną zespołu Rennes, 4,90 za remis i 6,10 za zwycięstwo zespołu Auxerre. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 65% szans dla gospodarzy, 19% na remis i 15% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS z tego samego odczytu.

ZakładSTS
1Rennes1,441,45
Xremis4,904,70
2Auxerre6,106,10
Obie drużyny strzelą
tak1,68—
nie2,17—
Liczba goli
powyżej 2,51,49—
poniżej 2,52,60—
Kursy z 11.10, godz. 06:35 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
65%Rennes
19%remis
15%Auxerre

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,68, co odpowiada około 56% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,49, czyli mniej więcej 64%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 60,0% i 80,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 80,0% i 80,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „powyżej 2,5 gola”: różnica to około 16 punktów procentowych.

Co mówią liczby przed meczem Rennes – Auxerre?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Rennes zbiera średnio 2,0 punktu na mecz, a Auxerre 1,2 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Rennes — 1,6 gola na mecz wobec 1,4 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Rennes — 1,8 bramki na mecz, podczas gdy Auxerre traci średnio 2,4. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 60,0% i 80,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 80,0% u zespołu Rennes oraz 80,0% u zespołu Auxerre, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Rennes i Auxerre w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Rennes i Auxerre opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikRennesAuxerre
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P3-1-12-0-3
Punkty na mecz2,01,2
Bramki strzelone87
Bramki stracone912
Średnio strzela1,61,4
Średnio traci1,82,4
Gole/mecz3,43,8
BTTS60,0%80,0%
Over 1,580,0%80,0%
Over 2,580,0%80,0%
Over 3,560,0%60,0%
Czyste konta11
Mecze bez gola10
FormaRWWWPPPPWW

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Rennes w tym sezonie to 3-1-1, a zespołu Auxerre — 2-0-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Rennes nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Auxerre ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RWWWP oraz PPPWW.

Ostatnie spotkania, jakie Rennes i Auxerre rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Rennes — ostatnie mecze

23.08 PSG 2:2 R
30.08 Le Mans 3:2 W
06.09 Angers 2:1 W
11.09 Marsylia 1:0 W
19.09 Lyon 0:4 P

Auxerre — ostatnie mecze

22.08 Lens 2:5 P
29.08 Angers 1:3 P
04.09 Lyon 1:3 P
12.09 Nice 1:0 W
20.09 Brest 2:1 W

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Rennes – Auxerre?

Od 1994 roku te drużyny spotkały się 46 razy. Zespół Rennes wygrał 15 meczów, zespół Auxerre wygrał 22 mecze, a liczba remisów to 9. Ostatnie spotkanie, rozegrane 22.02.2026, zakończyło się wynikiem 0:3 (Auxerre – Rennes).

15Rennes
9remisy
22Auxerre

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 12 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 1 raz, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

22.02.2026 Auxerre – Rennes 0:3 W
19.10.2025 Rennes – Auxerre 2:2 R
06.04.2025 Rennes – Auxerre 0:1 P
03.11.2024 Auxerre – Rennes 4:0 P
11.03.2023 Auxerre – Rennes 0:0 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Rennes pada średnio 3,4 bramki, a w meczach Auxerre — 3,8. Granicę 1,5 gola przekroczyło 80,0% meczów pierwszego zespołu i 80,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 80,0% i 80,0%, a próg 3,5 bramki 60,0% oraz 60,0%.

Czystych kont Rennes ma 1, a Auxerre — 1. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Rennes i Auxerre?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Rennes ma średnio 1,8 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Auxerre 1,4. Rennes oddaje przeciętnie 16,2 strzału w meczu, z czego 5,4 celnego, a Auxerre odpowiednio 12,0 i 5,0.

Rennesśrednio na meczAuxerre
1,8xG1,4
3,8stworzone okazje2,6
16,2strzały12,0
5,4celne strzały5,0
51,0%posiadanie piłki45,0%
5,0rzuty rożne6,0
1,8żółte kartki1,6
13,2faule14,4

Rennes strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,6 gola na mecz przy xG 1,8. Auxerre strzela mniej więcej tyle, ile wynika z okazji: 1,4 gola na mecz przy xG 1,4. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Rennes wypada u siebie, a Auxerre na wyjeździe?

Ten mecz Rennes rozgrywa u siebie, a Auxerre na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Rennes ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Auxerre ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 4,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Rennes wynosi średnio 3,33, a w wyjazdowych spotkaniach Auxerre — 5,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Rennes i Auxerre?

Najpewniej Rennes wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-1-4-1: w bramce Brice Samba, a w polu Przemysław Frankowski, Charlie Cresswell, Abdelhamid Ait Boudlal, Quentin Merlin, Valentin Rongier, Ludovic Blas, Adrien Thomasson, Mahdi Camara, Mousa Altamari, Esteban Lepaul.

Najpewniej Auxerre wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-3: w bramce Mamadou Diop, a w polu Sinaly Diomande, Axel Tuanzebe, Clement Akpa, Lamine Sy, Arthur Piedfort, Kevin Danois, Fredrik Oppegard, Danny Namaso, Cameron Archer, Remy Labeau Lascary.

Rennes 4-1-4-1Auxerre 3-4-3

Mecz poprowadzi Willy Delajod. Trenerem zespołu Rennes jest Franck Haise, a zespołu Auxerre Will Still. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 80,0%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,6 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Rennes – Auxerre: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Analizy i kupony na ten mecz publikujemy na bieżąco w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostają liczby, tam dochodzi kontekst: składy, znaczenie spotkania i to, czy w ogóle warto się nim zajmować.

Gdzie oglądać mecz Rennes – Auxerre?

Mecz Rennes – Auxerre rozpoczyna się o godzinie 17:15, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Rennes i Auxerre są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Rennes czy Auxerre z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Rennes – Auxerre.

Jeśli mecz Rennes – Auxerre jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Rennes – Auxerre?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Rennes i Auxerre w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Rennes – Auxerre, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Rennes i Auxerre podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Rennes albo Auxerre znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu i STS, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP