Sunderland 0:2 Arsenal
Jak skończył się mecz Sunderland – Arsenal?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, a padło w nim 2 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Sunderland – Arsenal. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.
Co mówią liczby przed meczem Sunderland – Arsenal?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Arsenal zbiera średnio 3,0 punktu na mecz, a Sunderland 1,33 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 3 spotkania, drugi 3 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Arsenal — 2,0 gola na mecz wobec 1,0 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Arsenal — 0,33 bramki na mecz, podczas gdy Sunderland traci średnio 1,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 9 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 66,7% u zespołu Sunderland wobec 33,3% u zespołu Arsenal. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 33,3% u zespołu Sunderland oraz 66,7% u zespołu Arsenal, czyli 33,4 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają Sunderland i Arsenal w bezpośrednim zestawieniu?
Zestawienie obejmuje komplet wskaźników dla Sunderland oraz Arsenal. Przez „gole/mecz” rozumiemy wszystkie bramki padłe w spotkaniach zespołu, a wiersze over podają, w jakiej części meczów przekroczono kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | Sunderland | Arsenal |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Premier League | Premier League |
| Rozegrane mecze | 3 | 3 |
| Bilans W-R-P | 1-1-1 | 3-0-0 |
| Punkty na mecz | 1,33 | 3,0 |
| Bramki strzelone | 3 | 6 |
| Bramki stracone | 3 | 1 |
| Średnio strzela | 1,0 | 2,0 |
| Średnio traci | 1,0 | 0,33 |
| Gole/mecz | 2,0 | 2,33 |
| BTTS | 66,7% | 33,3% |
| Over 1,5 | 66,7% | 66,7% |
| Over 2,5 | 33,3% | 66,7% |
| Over 3,5 | 0,0% | 0,0% |
| Czyste konta | 1 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 0 |
| Forma | PWR | WWW |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu Sunderland w tym sezonie to 1-1-1, a zespołu Arsenal — 3-0-0, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Sunderland nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Arsenal ma serię 3 zwycięstw z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PWR oraz WWW.
Ostatnie spotkania, jakie Sunderland i Arsenal rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
Sunderland — ostatnie mecze
Arsenal — ostatnie mecze
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach Sunderland pada średnio 2,0 bramki, a w meczach Arsenal — 2,33. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 66,7% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 33,3% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 0,0%.
Czystych kont Sunderland ma 1, a Arsenal — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 0. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Jak Sunderland wypada u siebie, a Arsenal na wyjeździe?
Ten mecz Sunderland rozgrywa u siebie, a Arsenal na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Sunderland ma za sobą 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Arsenal ma 1 mecz, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,0 straconego oraz 0,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach Sunderland wynosi średnio 1,0, a w wyjazdowych spotkaniach Arsenal — 1,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 0,0% u gospodarza i 0,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. Arsenal zbiera średnio 3,0 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,67 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Sunderland – Arsenal: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
za wygraną Arsenalu w meczu z Sunderland
Oferta dla nowych graczy, którzy zakładają konto w czasie trwania promocji. Warunki ustala bukmacher — my ich nie zmieniamy i nie przyjmujemy zakładów. Treści 18+.
Gdzie oglądać mecz Sunderland – Arsenal?
Mecz Sunderland – Arsenal rozpoczyna się o godzinie 21:00, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Canal+ Sport oraz Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Sunderland i Arsenal są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak Sunderland czy Arsenal z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Te liczby mówią o tym, co już się wydarzyło, i nic nie wiedzą o dzisiejszym spotkaniu. Przy próbach z początku sezonu pojedynczy wynik zmienia obraz mocniej, niż podpowiada intuicja. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Sunderland – Arsenal.
Jeśli mecz Sunderland – Arsenal jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu Sunderland – Arsenal?
Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Sunderland i Arsenal w bieżącym sezonie ich rozgrywek krajowych. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Nie podajemy tu gotowego kuponu na mecz Sunderland – Arsenal, bo strona ma pokazywać dane, a nie sprzedawać decyzję. Piszemy jedynie, w którą stronę przechylają się liczby, i zawsze dodajemy, czego nie obejmują. Propozycje z pełnym uzasadnieniem trafiają do darmowej grupy na Telegramie, gdzie widać cały tok rozumowania, łącznie z meczami, które uznajemy za nie do ruszenia.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Sunderland i Arsenal podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Sunderland albo Arsenal znajdziesz już zaktualizowane wartości.