LaLiga • 12 września 2026

Ath. Bilbao – Elche
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Ath. Bilbao  1:1  Elche

Jak skończył się mecz Ath. Bilbao – Elche?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a padło w nim 2 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki nie została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Ath. Bilbao – Elche — statystyki obu drużyn przed meczem
LaLiga  •  12 września 2026  •  18:30
Ath. BilbaoPPWW
VS
ElcheRPPP
2,75gole na mecz4,25
1,5średnio strzela1,25
1,25średnio traci3,0
25,0%BTTS75,0%
50,0%over 2,575,0%
1,5punkty na mecz0,25

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Ath. Bilbao – Elche. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Ath. Bilbao – Elche?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Ath. Bilbao zbiera średnio 1,5 punktu na mecz, a Elche 0,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Ath. Bilbao — 1,5 gola na mecz wobec 1,25 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Ath. Bilbao — 1,25 bramki na mecz, podczas gdy Elche traci średnio 3,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 11 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 25,0% u zespołu Ath. Bilbao wobec 75,0% u zespołu Elche. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 50,0% u zespołu Ath. Bilbao oraz 75,0% u zespołu Elche, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Ath. Bilbao i Elche w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Ath. Bilbao i Elche w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikAth. BilbaoElche
RozgrywkiLaLigaLaLiga
Rozegrane mecze44
Bilans W-R-P2-0-20-1-3
Punkty na mecz1,50,25
Bramki strzelone65
Bramki stracone512
Średnio strzela1,51,25
Średnio traci1,253,0
Gole/mecz2,754,25
BTTS25,0%75,0%
Over 1,5100,0%100,0%
Over 2,550,0%75,0%
Over 3,525,0%75,0%
Czyste konta20
Mecze bez gola11
FormaPPWWRPPP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Ath. Bilbao w tym sezonie to 2-0-2, a zespołu Elche — 0-1-3, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Ath. Bilbao ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Elche ma serię 3 porażek z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: PPWW oraz RPPP.

Ostatnie spotkania, jakie Ath. Bilbao i Elche rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Ath. Bilbao — ostatnie mecze

22.08 Sevilla 1:3 P
27.08 Barcelona 0:2 P
30.08 Celta Vigo 2:0 W
05.09 Atl. Madryt 3:0 W

Elche — ostatnie mecze

17.08 A Coruna 1:1 R
23.08 Barcelona 0:5 P
28.08 Racing Santander 2:3 P
07.09 Real Sociedad 2:3 P

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Ath. Bilbao pada średnio 2,75 bramki, a w meczach Elche — 4,25. Granicę 1,5 gola przekroczyło 100,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 50,0% i 75,0%, a próg 3,5 bramki 25,0% oraz 75,0%.

Czystych kont Ath. Bilbao ma 2, a Elche — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 1, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Ath. Bilbao wypada u siebie, a Elche na wyjeździe?

Ten mecz Ath. Bilbao rozgrywa u siebie, a Elche na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Ath. Bilbao ma za sobą 2 mecze, ze średnią 2,0 gola strzelonego i 1,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Elche ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 50,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Ath. Bilbao wynosi średnio 3,5, a w wyjazdowych spotkaniach Elche — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 100,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 62,5%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,5 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Ath. Bilbao – Elche: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Ath. Bilbao – Elche?

Mecz Ath. Bilbao – Elche rozpoczyna się o godzinie 18:30, 12 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,85 gola na mecz, 63,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 58,3% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Ath. Bilbao i Elche są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Ath. Bilbao czy Elche z BTTS w okolicach 63,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Ath. Bilbao – Elche.

Jeśli mecz Ath. Bilbao – Elche jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Ath. Bilbao – Elche?

Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Ath. Bilbao oraz Elche z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o Ath. Bilbao i Elche. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Ath. Bilbao i Elche podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 12 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Ath. Bilbao albo Elche znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP