Jupiler Pro League • 20 września 2026

Club Brugge – Genk
statystyki przed meczem

Forma, bramki i wskaźniki bramkowe obu drużyn z bieżącego sezonu.

Jak się skończyło

Club Brugge  3:0  Genk

Jak skończył się mecz Club Brugge – Genk?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a padło w nim 3 bramki. Jedna z drużyn nie zdobyła gola, więc zakład BTTS nie wszedł. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Club Brugge – Genk — statystyki obu drużyn przed meczem
Jupiler Pro League  •  20 września 2026  •  18:30
Club BruggeWWPWW
VS
GenkWRWRR
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 20 września 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas 18+ · graj odpowiedzialnie
2,5gole na mecz3,67
2,0średnio strzela2,17
0,5średnio traci1,5
33,3%BTTS66,7%
66,7%over 2,566,7%
2,5punkty na mecz1,5

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Club Brugge – Genk. Wszystkie wskaźniki pochodzą z ich rozgrywek krajowych w bieżącym sezonie i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają.

Co mówią liczby przed meczem Club Brugge – Genk?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Club Brugge zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a Genk 1,5 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 6 spotkań, drugi 6 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Genk — 2,17 gola na mecz wobec 2,0 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Club Brugge — 0,5 bramki na mecz, podczas gdy Genk traci średnio 1,5. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 25 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 33,3% u zespołu Club Brugge wobec 66,7% u zespołu Genk. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 66,7% u zespołu Club Brugge oraz 66,7% u zespołu Genk, czyli 0,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Club Brugge i Genk w bezpośrednim zestawieniu?

Tabela zestawia Club Brugge i Genk w tych samych kategoriach. „Gole/mecz” to łączna liczba bramek w spotkaniach danej drużyny — strzelonych i straconych razem. Wiersze over pokazują odsetek meczów, w których padło odpowiednio więcej niż półtorej, dwie i pół oraz trzy i pół bramki.

WskaźnikClub BruggeGenk
RozgrywkiJupiler Pro LeagueJupiler Pro League
Rozegrane mecze66
Bilans W-R-P5-0-12-3-1
Punkty na mecz2,51,5
Bramki strzelone1213
Bramki stracone39
Średnio strzela2,02,17
Średnio traci0,51,5
Gole/mecz2,53,67
BTTS33,3%66,7%
Over 1,566,7%83,3%
Over 2,566,7%66,7%
Over 3,516,7%50,0%
Czyste konta42
Mecze bez gola01
FormaWWPWWWRWRR

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Club Brugge w tym sezonie to 5-0-1, a zespołu Genk — 2-3-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Club Brugge ma serię 2 zwycięstw z rzędu. Genk ma serię 2 remisów z rzędu. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWPWW oraz WRWRR.

Ostatnie spotkania, jakie Club Brugge i Genk rozegrały w swoich rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Club Brugge — ostatnie mecze

15.08 OH Leuven 3:0 W
23.08 Cercle Brugge 1:0 W
30.08 Gent 1:2 P
04.09 Lommel SK 1:0 W
13.09 Antwerp 3:1 W

Genk — ostatnie mecze

15.08 Westerlo 3:2 W
22.08 Antwerp 4:4 R
28.08 Beveren 4:0 W
06.09 Anderlecht 0:0 R
13.09 Gent 1:1 R

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Club Brugge pada średnio 2,5 bramki, a w meczach Genk — 3,67. Granicę 1,5 gola przekroczyło 66,7% meczów pierwszego zespołu i 83,3% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 66,7% i 66,7%, a próg 3,5 bramki 16,7% oraz 50,0%.

Czystych kont Club Brugge ma 4, a Genk — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Jak Club Brugge wypada u siebie, a Genk na wyjeździe?

Ten mecz Club Brugge rozgrywa u siebie, a Genk na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Club Brugge ma za sobą 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 0,33 straconego oraz 66,7% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Genk ma 3 mecze, ze średnią 1,67 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 66,7% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Club Brugge wynosi średnio 2,67, a w wyjazdowych spotkaniach Genk — 3,67. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 33,3% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
powyżej 2,5 bramki

Najmocniejsze pokrycie w danych ma strona bramkowa. Uśredniony odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 gola wynosi dla tej pary 66,7%, a w spotkaniach obu zespołów pada średnio 3,08 bramki. To najwyraźniejsza tendencja widoczna w tych liczbach i to od niej zaczynamy analizę tego meczu.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Club Brugge – Genk: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Zanim cokolwiek z tego wykorzystasz, zestaw te liczby z aktualnymi kursami — bez tego nawet trafna tendencja bywa bezwartościowa.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Club Brugge – Genk?

Mecz Club Brugge – Genk rozpoczyna się o godzinie 18:30, 20 września 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma nadawca posiadający prawa na Polskę, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 2,88 gola na mecz, 64,5% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 59,2% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Club Brugge i Genk są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Club Brugge czy Genk z BTTS w okolicach 64,5% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Wskaźniki opisują dotychczasowy przebieg sezonu, a nie to, co stanie się dziś. Im krótsza seria meczów za nimi stoi, tym łatwiej pomylić przypadek z tendencją. Nie znajdziesz tu również informacji o składach, kontuzjach, zawieszeniach ani o wadze spotkania dla każdej ze stron — a to często właśnie te czynniki decydują o przebiegu meczu Club Brugge – Genk.

Jeśli mecz Club Brugge – Genk jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Club Brugge – Genk?

Liczby powstają u nas. Bierzemy wyniki meczów Club Brugge oraz Genk z bieżącego sezonu rozgrywek krajowych i przeliczamy je własnym narzędziem, Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Club Brugge – Genk. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla Club Brugge i Genk podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 20 września 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Club Brugge albo Genk znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP