Ligue 1 • 11 października 2026

Nice – Strasbourg
statystyki przed meczem

Kursy bukmacherów, xG, historia spotkań, przewidywane składy i statystyki obu drużyn.

Jak się skończyło

Nice  2:1  Strasbourg

Jak skończył się mecz Nice – Strasbourg?

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.

Nice – Strasbourg — statystyki obu drużyn przed meczem
Ligue 1  •  11 października 2026  •  15:00
NiceRPRPW
VS
Stadion: Allianz Riviera  ·  Sędzia: Jeremie Pignard
Autor: Kamil Pietrzak Aktualizacja: 11 października 2026 Dane: wyniki sezonu liczone przez nas, kursy Superbet i STS i LV BET, statystyki meczowe Superbetu 18+ · graj odpowiedzialnie
1,8gole na mecz4,0
0,6średnio strzela2,0
1,2średnio traci2,0
40,0%BTTS80,0%
40,0%over 2,580,0%
1,0punkty na mecz1,4

Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem Nice – Strasbourg. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.

Jakie są kursy na mecz Nice – Strasbourg?

Kursy Superbetu na ten mecz to 2,35 za wygraną zespołu Nice, 3,50 za remis i 2,87 za zwycięstwo zespołu Strasbourg. Bez marży bukmachera oznacza to mniej więcej 40% szans dla gospodarzy, 27% na remis i 33% dla gości. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.

ZakładSTSLV BET
1Nice2,352,302,35
Xremis3,503,403,70
2Strasbourg2,872,952,90
Obie drużyny strzelą
tak1,56—1,55
nie2,40—2,35
Liczba goli
powyżej 2,51,66—1,67
poniżej 2,52,20—2,20
Kursy z 11.10, godz. 06:35 · zmieniają się aż do pierwszego gwizdka
Szansa według kursów Superbetu po odjęciu marży
40%Nice
27%remis
33%Strasbourg

Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,56, co odpowiada około 61% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,66, czyli mniej więcej 57%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 40,0% i 80,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 40,0% i 80,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami.

Co mówią liczby przed meczem Nice – Strasbourg?

Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. Strasbourg zbiera średnio 1,4 punktu na mecz, a Nice 1,0 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 5 spotkań, drugi 5 spotkań. Wyższą średnią bramek strzelonych ma Strasbourg — 2,0 gola na mecz wobec 0,6 u rywala.

Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje Nice — 1,2 bramki na mecz, podczas gdy Strasbourg traci średnio 2,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 13 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej otwartej.

Największa rozbieżność dotyczy BTTS: 40,0% u zespołu Nice wobec 80,0% u zespołu Strasbourg. Taki rozjazd zwykle oznacza, że oba zespoły grają spotkania o zupełnie innym charakterze. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 40,0% u zespołu Nice oraz 80,0% u zespołu Strasbourg, czyli 40,0 punktu procentowego różnicy.

Jak wypadają Nice i Strasbourg w bezpośrednim zestawieniu?

W tabeli znajdziesz Nice i Strasbourg opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.

WskaźnikNiceStrasbourg
RozgrywkiLigue 1Ligue 1
Rozegrane mecze55
Bilans W-R-P1-2-22-1-2
Punkty na mecz1,01,4
Bramki strzelone310
Bramki stracone610
Średnio strzela0,62,0
Średnio traci1,22,0
Gole/mecz1,84,0
BTTS40,0%80,0%
Over 1,560,0%100,0%
Over 2,540,0%80,0%
Over 3,50,0%40,0%
Czyste konta10
Mecze bez gola31
FormaRPRPWPWWRP

Która drużyna jest w lepszej formie?

Bilans zespołu Nice w tym sezonie to 1-2-2, a zespołu Strasbourg — 2-1-2, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. Nice nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Strasbourg nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: RPRPW oraz PWWRP.

Ostatnie spotkania, jakie Nice i Strasbourg rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.

Nice — ostatnie mecze

22.08 Lorient 0:0 R
30.08 Paris FC 0:3 P
05.09 Le Mans 1:1 R
12.09 Auxerre 0:1 P
20.09 Lille 2:1 W

Strasbourg — ostatnie mecze

21.08 Marsylia 0:4 P
29.08 Lens 2:1 W
06.09 Troyes 6:2 W
12.09 Monaco 1:1 R
19.09 Paris FC 1:2 P

Jak kończyły się dotychczasowe mecze Nice – Strasbourg?

Od 1994 roku te drużyny spotkały się 34 razy. Zespół Nice wygrał 10 meczów, zespół Strasbourg wygrał 11 meczów, a liczba remisów to 13. Ostatnie spotkanie, rozegrane 22.04.2026, zakończyło się wynikiem 0:2 (Strasbourg – Nice).

10Nice
13remisy
11Strasbourg

W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 15 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 4 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.

22.04.2026 Strasbourg – Nice 0:2 W
04.04.2026 Strasbourg – Nice 3:1 P
03.01.2026 Nice – Strasbourg 1:1 R
12.04.2025 Strasbourg – Nice 2:2 R
24.11.2024 Nice – Strasbourg 2:1 W

Ile bramek pada w meczach tych drużyn?

W spotkaniach Nice pada średnio 1,8 bramki, a w meczach Strasbourg — 4,0. Granicę 1,5 gola przekroczyło 60,0% meczów pierwszego zespołu i 100,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 40,0% i 80,0%, a próg 3,5 bramki 0,0% oraz 40,0%.

Czystych kont Nice ma 1, a Strasbourg — 0. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 3, drugi 1. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.

Ile okazji stwarzają Nice i Strasbourg?

Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu Nice ma średnio 1,1 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a Strasbourg 1,2. Nice oddaje przeciętnie 11,8 strzału w meczu, z czego 3,0 celnego, a Strasbourg odpowiednio 11,6 i 4,8.

Niceśrednio na meczStrasbourg
1,1xG1,2
1,8stworzone okazje2,4
11,8strzały11,6
3,0celne strzały4,8
57,0%posiadanie piłki46,6%
5,8rzuty rożne1,8
1,6żółte kartki1,6
9,8faule11,8

Nice marnuje część sytuacji: zdobywa 0,6 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,1. Strasbourg strzela więcej, niż wynika z okazji: 2,0 gola na mecz przy xG 1,2. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.

Jak Nice wypada u siebie, a Strasbourg na wyjeździe?

Ten mecz Nice rozgrywa u siebie, a Strasbourg na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie Nice ma za sobą 3 mecze, ze średnią 1,0 gola strzelonego i 0,67 straconego oraz 33,3% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe Strasbourg ma 3 mecze, ze średnią 2,33 gola strzelonego i 2,67 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.

Łączna liczba bramek w domowych meczach Nice wynosi średnio 1,67, a w wyjazdowych spotkaniach Strasbourg — 5,0. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 66,7% u gospodarza i 66,7% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.

Jakie są przewidywane składy Nice i Strasbourg?

Najpewniej Nice wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Yehvann Diouf, a w polu Mohamed Abdelmoneim, Youssouf Ndayishimiye, Xavier Mandza, Jonathan Clauss, Djibril Coulibaly, Axel Witsel, Niels Nkounkou, Gauthier Hein, Mohamed Amoura, Elye Wahi.

Najpewniej Strasbourg wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Filip Jorgensen, a w polu Genesis Antwi, Jeyland Mitchell, Ismael Doukoure, Oso, Samir El Mourabet, Diogo Lobao Sousa, Gessime Yassine, Giovanni Reyna, Sebastian Nanasi, Jacobo Ortega.

Nice 3-4-2-1Strasbourg 4-2-3-1

Mecz poprowadzi Jeremie Pignard. Trenerem zespołu Nice jest Olivier Pantaloni, a zespołu Strasbourg Hugo Filipe Carvalho de Oliveira. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?

Najbliższy rynek według danych
brak wyraźnego wskazania

Te liczby nie wskazują wyraźnie na nic. Uśredniony odsetek meczów powyżej 2,5 bramki wynosi 60,0%, wskaźnik BTTS 60,0%, a różnica w dorobku punktowym to 0,4 punktu na mecz. Wszystkie trzy wartości leżą zbyt blisko przeciętnej, żeby cokolwiek z nich wynikało — i takie mecze najczęściej po prostu odpuszczamy.

Kupony i analizy w darmowej grupie

To wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz Nice – Strasbourg: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.

Konkretne kupony i pełne analizy przed tym oraz pozostałymi meczami dnia publikujemy w darmowej grupie na Telegramie. Trafiają tam propozycje z uzasadnieniem, a nie same liczby — jeśli chcesz zobaczyć, jak z takich danych powstaje decyzja, to najprostsza droga.

Gdzie oglądać mecz Nice – Strasbourg?

Mecz Nice – Strasbourg rozpoczyna się o godzinie 15:00, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Eleven Sports w pakiecie Canal+, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.

Czy to dużo na tle innych rozgrywek?

Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości Nice i Strasbourg są wysokie, czy zupełnie przeciętne.

Zespół taki jak Nice czy Strasbourg z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.

Czego te statystyki nie obejmują?

Statystyka opisuje przeszłość i nie przewiduje wyników. Krótkie serie z początku sezonu reagują na każdy pojedynczy mecz, więc jeden rezultat potrafi przesunąć dowolny wskaźnik o kilkanaście punktów procentowych. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem Nice – Strasbourg.

Jeśli mecz Nice – Strasbourg jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.

Zastrzeżenie. Ta strona nie jest poradą inwestycyjną ani zachętą do gry. Treści 18+. Hazard może uzależniać — jeśli czujesz, że tracisz kontrolę, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 albo ustaw limity u bukmachera.

Najczęstsze pytania

Skąd pochodzą statystyki meczu Nice – Strasbourg?

Wszystkie wskaźniki wyliczamy sami z surowych wyników meczów Nice i Strasbourg w bieżącym sezonie ich ostatnich rozegranych spotkań. Wyniki pobieramy automatycznie, a każda liczba przed publikacją przechodzi maszynową kontrolę zgodności z danymi źródłowymi — jeśli którejkolwiek nie da się potwierdzić, strona w ogóle nie powstaje.

Czy podajecie typ na ten mecz?

Na tej stronie znajdziesz wskazanie kierunku, a nie gotowy typ na Nice – Strasbourg. Sama liczba bez kontekstu — składu, znaczenia meczu, aktualnego kursu — jest niepełna, więc konkretne propozycje publikujemy tam, gdzie możemy je uzasadnić i skorygować na bieżąco, czyli w darmowej grupie na Telegramie. Tutaj zostaje materiał do własnej oceny.

Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?

BTTS, czyli „both teams to score”, to zdarzenie, w którym gola strzelają obie strony. W zestawieniu Nice i Strasbourg podajemy je jako procent meczów z takim wynikiem. Ta sama liczba może opisywać drużynę z bardzo dobrą obroną i drużynę, która po prostu nie potrafi trafić — dlatego obok zawsze podajemy średnią bramek strzelonych i straconych.

Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?

Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu Nice albo Strasbourg znajdziesz już zaktualizowane wartości.

Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?

Kursy odczytujemy z publicznej oferty Superbetu, STS i LV BET, a rano w dniu meczu odświeżamy je na tej stronie. Średnie sezonu razem z xG, historię bezpośrednich spotkań i przewidywane składy bierzemy z serwisu statystycznego Superbetu, naszego partnera. Kursy zmieniają się aż do pierwszego gwizdka, więc przed zakładem sprawdź aktualną ofertę u bukmachera.

Sprawdź też

Analizy meczów
Promocje bukmacherskie
Statystyki drużyn
Statystyki lig
Poradniki
Zestawienia dnia

Liczby To Początek

Statystyki pokazują tendencje. Konkretne analizy meczów publikujemy w grupach VIP. Żaden typ nie gwarantuje wygranej.

Zobacz Pakiety VIP