SC Freiburg 2:1 FC Schalke 04
Jak skończył się mecz SC Freiburg – FC Schalke 04?
Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a padło w nim 3 bramki. Obie drużyny trafiły do siatki. Granica 2,5 bramki została przekroczona. Statystyki sprzed meczu zostawiamy niżej bez zmian — dzięki temu widać, na ile przedmeczowe wskaźniki pokryły się z tym, co wydarzyło się na boisku.
Zebraliśmy komplet statystyk obu drużyn przed spotkaniem SC Freiburg – FC Schalke 04. Wszystkie wskaźniki pochodzą z rozgrywek krajowych i liczymy je sami z surowych wyników. Poniżej znajdziesz porównanie formy, bramek i wskaźników bramkowych, a na końcu to, w którą stronę te dane się przechylają. Na stronie znajdziesz też kursy bukmacherów, xG z bieżącego sezonu, historię bezpośrednich meczów oraz przewidywane składy.
Jakie są kursy na mecz SC Freiburg – FC Schalke 04?
Superbet wycenia wygraną zespołu SC Freiburg na 1,62, remis na 4,00, a zwycięstwo zespołu FC Schalke 04 na 5,10. Po odjęciu marży bukmachera daje to około 58% szans gospodarzom, 24% na remis i 18% gościom. Poniżej zestawiamy je z kursami STS i LV BET z tego samego odczytu.
| Zakład | STS | LV BET | |
|---|---|---|---|
| 1SC Freiburg | 1,62 | 1,67 | 1,62 |
| Xremis | 4,00 | 3,80 | 4,05 |
| 2FC Schalke 04 | 5,10 | 4,75 | 5,70 |
| Obie drużyny strzelą | |||
| tak | 1,66 | — | 1,65 |
| nie | 2,20 | — | 2,20 |
| Liczba goli | |||
| powyżej 2,5 | 1,61 | — | 1,62 |
| poniżej 2,5 | 2,30 | — | 2,27 |
Rynek bramkowy w ofercie Superbetu: obie strzelą po 1,66, co odpowiada około 57% szans, i powyżej 2,5 gola po 1,61, czyli mniej więcej 59%. Dotychczasowe mecze obu zespołów to 50,0% i 25,0% spotkań z golami po obu stronach oraz 75,0% i 50,0% spotkań z co najmniej trzema bramkami. Najmocniej kurs i dotychczasowe mecze rozchodzą się przy rynku „obie strzelą”: różnica to około 20 punktów procentowych.
Co mówią liczby przed meczem SC Freiburg – FC Schalke 04?
Przed tym spotkaniem dane najmocniej różnicują dorobek punktowy i skuteczność. SC Freiburg zbiera średnio 2,5 punktu na mecz, a FC Schalke 04 1,25 punktu; pierwszy z nich ma w tym sezonie 4 spotkania, drugi 4 spotkania. Wyższą średnią bramek strzelonych ma SC Freiburg — 3,0 gola na mecz wobec 0,75 u rywala.
Po drugiej stronie boiska niższą średnią straconych notuje SC Freiburg — 0,75 bramki na mecz, podczas gdy FC Schalke 04 traci średnio 1,0. W sumie oba zespoły zdobyły w tym sezonie 15 bramek, co przy ich dotychczasowych rozgrywkach daje obraz pary raczej ostrożnej.
Pod względem BTTS zespoły są zbliżone — 50,0% i 25,0% — więc ten wskaźnik niewiele tutaj różnicuje. Odsetek meczów z przekroczoną granicą 2,5 bramki wynosi 75,0% u zespołu SC Freiburg oraz 50,0% u zespołu FC Schalke 04, czyli 25,0 punktu procentowego różnicy.
Jak wypadają SC Freiburg i FC Schalke 04 w bezpośrednim zestawieniu?
W tabeli znajdziesz SC Freiburg i FC Schalke 04 opisane tym samym zestawem liczb. „Gole/mecz” oznacza sumę bramek w spotkaniach drużyny, a progi over mówią, jak często jej mecze przekraczały kolejne granice bramkowe.
| Wskaźnik | SC Freiburg | FC Schalke 04 |
|---|---|---|
| Rozgrywki | Bundesliga | Bundesliga |
| Rozegrane mecze | 4 | 4 |
| Bilans W-R-P | 3-1-0 | 1-2-1 |
| Punkty na mecz | 2,5 | 1,25 |
| Bramki strzelone | 12 | 3 |
| Bramki stracone | 3 | 4 |
| Średnio strzela | 3,0 | 0,75 |
| Średnio traci | 0,75 | 1,0 |
| Gole/mecz | 3,75 | 1,75 |
| BTTS | 50,0% | 25,0% |
| Over 1,5 | 75,0% | 50,0% |
| Over 2,5 | 75,0% | 50,0% |
| Over 3,5 | 75,0% | 25,0% |
| Czyste konta | 2 | 2 |
| Mecze bez gola | 0 | 3 |
| Forma | WWWR | PRWR |
Która drużyna jest w lepszej formie?
Bilans zespołu SC Freiburg w tym sezonie to 3-1-0, a zespołu FC Schalke 04 — 1-2-1, licząc kolejno zwycięstwa, remisy i porażki. SC Freiburg nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. FC Schalke 04 nie ma obecnie serii dłuższej niż jedno spotkanie. Forma z ostatnich meczów ligowych, od najstarszego do najnowszego, wygląda następująco: WWWR oraz PRWR.
Ostatnie spotkania, jakie SC Freiburg i FC Schalke 04 rozegrały w rozgrywkach krajowych, razem z wynikami i miejscem rozegrania, zebraliśmy w dwóch tabelach poniżej. To dokładnie ten sam materiał, z którego wyliczamy wszystkie średnie na tej stronie.
SC Freiburg — ostatnie mecze
FC Schalke 04 — ostatnie mecze
Jak kończyły się dotychczasowe mecze SC Freiburg – FC Schalke 04?
Od 1993 roku te drużyny spotkały się 46 razy. Zespół SC Freiburg wygrał 20 meczów, zespół FC Schalke 04 wygrał 17 meczów, a liczba remisów to 9. Ostatnie spotkanie, rozegrane 23.04.2023, zakończyło się wynikiem 4:0 (Freiburg – Schalke).
W 5 ostatnich meczach bezpośrednich padło łącznie 16 bramek. Obie drużyny trafiły do siatki 0 razy, a granicę 2,5 gola przekroczono 3 razy. Przy tak krótkiej serii to raczej tło niż argument, ale pokazuje, jakie mecze te zespoły grają przeciwko sobie.
Ile bramek pada w meczach tych drużyn?
W spotkaniach SC Freiburg pada średnio 3,75 bramki, a w meczach FC Schalke 04 — 1,75. Granicę 1,5 gola przekroczyło 75,0% meczów pierwszego zespołu i 50,0% drugiego, granicę 2,5 odpowiednio 75,0% i 50,0%, a próg 3,5 bramki 75,0% oraz 25,0%.
Czystych kont SC Freiburg ma 2, a FC Schalke 04 — 2. Meczów bez zdobytej bramki pierwszy zespół notuje 0, drugi 3. To dwie wartości, które najlepiej pokazują, czy niski wskaźnik BTTS bierze się ze szczelnej obrony, czy z problemów ze skutecznością.
Ile okazji stwarzają SC Freiburg i FC Schalke 04?
Według statystyk Superbetu z bieżącego sezonu SC Freiburg ma średnio 2,3 xG na mecz, czyli goli oczekiwanych z jakości stwarzanych sytuacji, a FC Schalke 04 1,5. SC Freiburg oddaje przeciętnie 19,0 strzału w meczu, z czego 6,5 celnego, a FC Schalke 04 odpowiednio 11,8 i 4,3.
SC Freiburg strzela więcej, niż wynika z okazji: 3,0 gola na mecz przy xG 2,3. Tak wysoka skuteczność rzadko utrzymuje się przez cały sezon. FC Schalke 04 marnuje część sytuacji: zdobywa 0,8 gola na mecz, choć jakość okazji wskazuje na 1,5. Średnie Superbetu liczone są z meczów w jego bazie, dlatego mogą się minimalnie różnić od naszych wyliczeń z tabeli wyżej.
Jak SC Freiburg wypada u siebie, a FC Schalke 04 na wyjeździe?
Ten mecz SC Freiburg rozgrywa u siebie, a FC Schalke 04 na wyjeździe, więc warto rozdzielić te dwa zestawy liczb. U siebie SC Freiburg ma za sobą 2 mecze, ze średnią 4,5 gola strzelonego i 0,5 straconego oraz 100,0% spotkań powyżej 2,5 bramki. Na wyjeździe FC Schalke 04 ma 2 mecze, ze średnią 1,5 gola strzelonego i 2,0 straconego oraz 100,0% spotkań z przekroczoną granicą 2,5 bramki.
Łączna liczba bramek w domowych meczach SC Freiburg wynosi średnio 5,0, a w wyjazdowych spotkaniach FC Schalke 04 — 3,5. Wskaźnik BTTS w tym rozbiciu to 50,0% u gospodarza i 50,0% u gościa. Przy tak krótkich seriach te wartości są mniej stabilne niż średnie ogólne, więc traktujemy je jako uzupełnienie, a nie podstawę analizy.
Jakie są przewidywane składy SC Freiburg i FC Schalke 04?
Najpewniej SC Freiburg wyjdzie na boisko w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce Mio Backhaus, a w polu Philipp Treu, Matthias Ginter, Philipp Lienhart, Jordy Makengo, Maximilian Eggestein, Yannick Engelhardt, Jan-Niklas Beste, Yuito Suzuki, Derry Lionel Scherhant, Igor Matanovic.
Najpewniej FC Schalke 04 wyjdzie na boisko w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce Loris Karius, a w polu Timo Becker, Nikola Katić, Hasan Kurucay, Eric Ebimbe, Soufiane El-Faouzi, Satoshi Tanaka, Robin Gosens, Kenan Karaman, Adil Aouchiche, Moussa Sylla.
Mecz poprowadzi Martin Petersen. Trenerem zespołu SC Freiburg jest Julian Schuster, a zespołu FC Schalke 04 Miron Muslic. Potwierdzone składy kluby podają zwykle mniej więcej godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
W którą stronę przechylają się liczby przed tym meczem?
Najwyraźniejsza różnica dotyczy dorobku punktowego. SC Freiburg zbiera średnio 2,5 punktu na mecz w swojej lidze, a różnica względem rywala wynosi 1,25 punktu na spotkanie. Przy tak dużym rozjeździe formy to właśnie rozstrzygnięcie meczu jest tym, na co dane wskazują najmocniej.
Kupony i analizy w darmowej grupieTo wskazanie kierunku, a nie kupon na mecz SC Freiburg – FC Schalke 04: statystyka nie wie nic o dzisiejszym składzie, kontuzjach ani o tym, jak ważne jest to spotkanie dla każdej ze stron. Kursy z tabeli wyżej pokazują, jak ten sam mecz wycenia rynek, i dopiero zestawienie obu obrazów daje sensowny punkt wyjścia.
Kupony na to spotkanie oraz analizy pozostałych meczów dnia znajdziesz w naszej darmowej grupie na Telegramie. Statystyki są punktem wyjścia, a w grupie pokazujemy krok po kroku, które z nich faktycznie coś zmieniają przed konkretnym meczem.
Gdzie oglądać mecz SC Freiburg – FC Schalke 04?
Mecz SC Freiburg – FC Schalke 04 rozpoczyna się o godzinie 17:30, 11 października 2026. Prawa do transmisji tych rozgrywek w Polsce ma Viaplay, zwykle razem z dostępem w usłudze internetowej tej samej stacji. Umowy transmisyjne zmieniają się jednak między sezonami, więc przed meczem warto sprawdzić bieżący program nadawcy — my nie prowadzimy transmisji ani nie odsyłamy do nielegalnych źródeł.
Czy to dużo na tle innych rozgrywek?
Żeby wskaźniki z tej strony miały punkt odniesienia, warto zestawić je z ligą, którą liczymy codziennie. W Ekstraklasie w tym sezonie pada średnio 3,01 gola na mecz, 66,3% spotkań kończy się wynikiem BTTS, a 62,7% przekracza granicę 2,5 bramki. Dopiero na tym tle widać, czy wartości SC Freiburg i FC Schalke 04 są wysokie, czy zupełnie przeciętne.
Zespół taki jak SC Freiburg czy FC Schalke 04 z BTTS w okolicach 66,3% nie wyróżnia się niczym — informację niesie dopiero wyraźne odchylenie w jedną albo drugą stronę. Ten sam mechanizm działa przy średniej bramkowej: różnica rzędu kilku dziesiątych gola na mecz przy próbie z początku sezonu mieści się w zwykłym rozrzucie.
Czego te statystyki nie obejmują?
Wszystko powyżej dotyczy meczów już rozegranych. Przy kilku spotkaniach na zespół każdy kolejny wynik przestawia średnie na tyle mocno, że traktowanie ich jako prognozy jest błędem. Przewidywane składy mogą się jeszcze zmienić, a o kontuzjach, zawieszeniach i wadze spotkania dla każdej ze stron decydują informacje z ostatnich godzin przed meczem SC Freiburg – FC Schalke 04.
Jeśli mecz SC Freiburg – FC Schalke 04 jest jednym z pierwszych, które analizujesz samodzielnie, zacznij od podstaw: jak czytać kursy, czym jest value bet oraz zarządzanie bankrollem. Szerszy poradnik znajdziesz w dziale typy bukmacherskie, a komplet naszych danych w dziale statystyki.
Najczęstsze pytania
Skąd pochodzą statystyki meczu SC Freiburg – FC Schalke 04?
Liczby powstają u nas. Bierzemy surowe wyniki ostatnich spotkań SC Freiburg oraz FC Schalke 04 i przeliczamy je własnym narzędziem. Każda wartość musi dać się odtworzyć z danych źródłowych — kontrola jest automatyczna i odrzuca całą stronę, jeśli choć jedna liczba się nie zgadza.
Czy podajecie typ na ten mecz?
Na tej stronie zatrzymujemy się na wskazaniu, w którą stronę przechylają się dane o SC Freiburg i FC Schalke 04. Gotowy typ wymaga rzeczy, których statystyka nie zawiera: informacji o składzie, wadze spotkania i aktualnych kursach. Dlatego kupony z uzasadnieniem publikujemy w darmowej grupie na Telegramie, a tę stronę traktujemy jako część analizy, którą robisz samodzielnie.
Co dokładnie oznacza wskaźnik BTTS?
BTTS to skrót od angielskiego „both teams to score”, czyli sytuacji, w której obie drużyny zdobywają przynajmniej po jednej bramce. Dla SC Freiburg i FC Schalke 04 podajemy go jako odsetek dotychczasowych meczów. Sama wartość nie mówi jeszcze wszystkiego: niska bywa zasługą dobrej obrony, ale równie często wynika z nieskuteczności w ataku, dlatego zawsze warto sprawdzić osobno bramki strzelone i stracone.
Kiedy ta strona zostanie zaktualizowana?
Statystyki na tej stronie opisują stan przed pierwszym gwizdkiem i pochodzą z meczów rozegranych do 11 października 2026. Po zakończeniu spotkania wracamy tutaj i dopisujemy wynik razem z krótkim podsumowaniem, dzięki czemu strona zostaje użyteczna także później. Same wskaźniki obu drużyn przeliczamy codziennie, więc przy kolejnym meczu SC Freiburg albo FC Schalke 04 znajdziesz już zaktualizowane wartości.
Skąd pochodzą kursy i przewidywane składy?
Kursy na tej stronie to odczyt oferty Superbetu, STS i LV BET z datą i godziną podaną pod tabelą; w dniu meczu rano je odświeżamy. xG, średnie sezonu, historię spotkań i przewidywane składy dostarcza serwis statystyczny Superbetu, naszego partnera. Oferta bukmacherów zmienia się do pierwszego gwizdka, więc liczby w tabeli traktuj jako punkt wyjścia i przed zakładem sprawdź kurs u bukmachera.